תלונה שקית במשטרה - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • יריב

  נשלח ע"ייריב 11:18, 3 ביולי 2014

  שלום, אני בתהליכי גירושין מכוערים ונתקבל בפעם השלישית בתלונת שווא של גרושתי לעתיד כיעל אלימות כלפי מילולית ופיסית. מיותר לציין כי התלונות שקריות ולא היו דברים מעולם. המשטרה בכלפעם מרחיקה אותי למספר ימים מהבית (אציין כי אנו עדיין גרים תחת קורת גג אחת). מה ביכולתי לעשות על מנת למנוע תלונות שקריות נוספות? האם להגיש תביעת לשון הרע? תודה מראש. יריב

  השב
 • 14:41, 7 ביולי 2014

  ליריב שלום,
  מניסיוני בטיפול בתלונות מעין אלה, אני בהחלט יכול להזדהות ולהסכים כי במקרים רבים מדובר בתלונות שווא שהמשטרה ובתי המשפט נוהגים בחוסר צדק כלפי הבעלים וזאת בכדי להיות בצד הבטוח ומבלי להתחשב במחיר שהצד השני משלם.
  לשם כך, עליך להיות מאוד זהיר ולפעול על מנת להשיג ראיות המפריכות את תלונותיה של אישתך. אינני מכיר את הנסיבות בהן הינך נשאר לדור תחת קורת גג אחת עם אשתך, אולם, היה טוב אילו יכולת להתנתק ממגוריכם המשותפים שכן, אין חשש שזכויותיך ייפגעו במידה ותעשה כן.
  בבוא העת, כשכל התלונות שהוגשו נגדך יתבררו כשקריות וכפועל יוצא התיקים ייסגרו, עומדת לך הזכות לתבוע את תלונות השווא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.