קשר בגיר וקטינה - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 02:03, 1 באוקטובר 2014

  התחלתי להתכתב וירטואלית עם מישהי ואתמול הסתבר לי שהיא בת 16 וחודשיים ואני בן 25. לפני שידעתי את גילה דיברנו חופשי וגם גירינו מינית אחד את השניה. 1.עכשיו כשאני יודע את הגיל - האם זה מותר מבחינת החוק או שזה לא חוקי ואז אפסיק עם זה? 2.האם מותר גם לשלוח אחד לשניה תמונות בוטות (עירום עצמי)? 3.אם זה מותר - אפשר גם לעשות מעבר לזה (להיפגש ולעשות דברים מיניים) ומה הגבול מבחינת החוק? אציין שהכל בהסכמת שני הצדדים! אשמח לתשובות מפורטות, כדי שלא אעשה טעויות, תודה מראש.

  השב
 • 21:24, 23 בדצמבר 2014

  ערן שלום,

  ככלל החוק אוסר על קיום יחסי מין עם קטינה מתחת לגיל 16. במקרה שלך מדובר בנערה בת 16 וחודשיים קרי, בגיל העולה על המגבלה בחוק. כך שהנך יכול לנהל איתה מערכת יחסים זוגית לכל דבר ועניין, לרבות כל השאלות ששאלת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.