פיצוי כספי - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • אוראל

  נשלח ע"יאוראל 18:01, 17 במרץ 2014

  שלום רב בילדותי עברתי התעללות מינית על ידי מכר של המשפחה.. אחרי 5 שנים הבנאדם הורשע בביצוע מעשה מגונה בקטין ונגזר עליו 4 שנות מאסר בפועל ופיצוי לי (המתלונן) של כמה אלפי שקלים.. השאלה שלי היא כזו כי אני כבר מוטש מכל הסיטואציה הזו.. הנאשם היה צריך לשלם לי את הפיצוי כבר לפני כמה ימים, והם טענו שהוא לא שילם, ושזה עוד 60 יום בערך יעבור למרכז גביית קנסות. רציתי לדעת שברגע שזה צובר פיגורים וקנסות חוץ מהפיצוי שבית המשפט קבע לי האם כל עוד הוא לא משלם הכסף של הקנסות הולך אליי או למקום אחר? ועוד משהו הגשתי תביעה אזרחית נגררת לפלילים ועוד מעט אני יצטרך לעבור בדיקה אצל פסיכאטר על מנת שיקבע לי אחוזי נכות נפשיים.. אני מאוד חושש מהשיחה הזו ומהעתיד שלי רציתי לדעת לאן בעצם זה עובר והאם יש בזה חיסיון משפטי? דבר כזה בעצם יכול לפגוע לי בעתיד?בעניין רישיון נהיגה או עבודה? מסויימת כי בכל זאת נקבע לי פה אחוזי נכות נפשיים! אשמח לתשובה המון תודה..

  השב
 • 12:27, 18 במרץ 2014

  אוראל שלום,
  ראשית בתשובה לשאלתך הראשונה, כל הפיגורים צוברים ריבית והצמדה שבסופו של דבר נזקפים לזכותך עד לפירעון וסילוקו המלא של החוב בגין הפיצוי שנקבע ע"י ביהמ"ש.
  שנית לשאלתך השניה, אין לך ממה לחשוש מאחר וקיים חיסיון מלא על תוצאות הבדיקה של הפסיכיאטר ומבלי להכיר את הפרטים לעומקם, אחוזי הנכות שייקבעו לך לא אמורים לפגוע בזכויותיך בהמשך הדרך.

  תגובה
 • 12:57, 18 במרץ 2014

  תודה רבה על התשובה יום טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.