שאלה לגבי שידול למעשה זנות. - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
  • בן

נשלח ע"יבן 21:57, 26 במאי 2016

אמרתי לבחורה שאני רוצה לקיים איתה יחסי מין בלי להציע לה משהו בתמורה לזה.. והיא אמרה שהיא מוכנה אם אשלם לה. אם אני מסכים לדבר כזה זאת עבירת שידול למעשה זנות? כי אני יודע שאם הולכים לאישה שעוסקת בזנות ומציעה שירותים כאלה זה חוקי בארץ. מה לגבי דברים עניין כזה? תודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

עו"ד דרור שלום,מנהל הפורום

17:33, 30 במאי 2016

ראשית, באמת אין חוק האוסר על אזרח לקבל שירותי מין (למעט קטין), זאת בניגוד למספר מדינות מתקדמות שהובילו לשינוי חקיקה וקבוע כי המדובר במעשה פלילי.
    כל אדם המביא אדם אחר לעסוק בזנות מבצע עבירה פלילית. במקרה שלך אין בהתנהגותך מעשה מסויים שהביא את אותה בחורה לעסוק בזנות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.