open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 27 ביוני 2018

            מתן אישור העדר עבירות מין לאדם שהודה בהסדר מותנה במעשה מגונה

            האם אדם שהודה במסגרת סגירת תיק הסדר מותנה(ללא כתב אישום) במעשה מגונה יוכל לקבל אישור העדר עבירות מין ולעבוד במוסד חינוכי?
            האם ההסדר מותנה יופיע בתעודת יושר?

            27 ביוני 2018
          • מנהל הפורום עו"ד גיא עין-צבי 29 באוגוסט 2018

            ע"פ סעיף 2 לחוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים אסורה העסקה במוסד של בגיר שהורשע בעבירת מין שאותה ביצע בהיותו בגיר. כלומר על האדם להיות מורשע בבית המשפט וכן מדובר בעבירת מין שביצע כשהוא בגיר. הסדר מותנה כידוע אינו הרשעה ולכן החוק האוסר העסקה במוסדות אלו אינו מגביל מקרים כאלה.

            29 באוגוסט 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form