אישורים לפתיחת חנות וירטואלית למכירת מכשירי סלולר ושעונים - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • Roei

  נשלח ע"יRoei 01:49, 25 בדצמבר 2014

  שלום, רציתי לדעת מה דרוש לפתיחת חנות וירטואלית למכירת מכשירי סלולר ושעונים. האם צריך אישור מיוחד? איך אני עושה תקנון לאתר? האם צריך אישור ממשרד התקשורת בשביל למכור מכשירי סלולר? האם צריך אישור בשביל למכור שעונים? אשמח לתשובה תודה

  השב
 • 11:38, 30 בדצמבר 2014

  רועי שלום רב!

  פתיחת חנות וירטואלית דורשת מספר פעולות חלקן משפטיות וחלקן "כלכליות"
  בהיבט המשפטי:
  מומלץ מאוד לפעול תחת חברה בע"מ. המשמעות היא פתיחת חברה ברשם התאגידים - היתרון הגדול הוא שהעירבון המוגבל מגן עליך כבעלי חברה כיוון שהחברה היא אישיות משפטית נפרדת ולכן כל עוד לא תיתן ערבות אישית הרי שהחברה תישא באחריות לפעולותיה.
  היבטים אחרים הם ההיבטים הטכניים של פתיחת חנות וירטואלית, הסליקה וכמובן היבטי המיסוי שלגביהם יש להתייעץ עם רו"ח מוסמך.
  מאחל לך הצלחה ושגשוג
  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שמעון סדגסי

מנהל הפורום: עו"ד שמעון סדגסי

משרד סדגסי ושות' ממוקם במגדלי עזריאלי בת"א ומשלב ידע ונסיון שנצבר במשך שנים רבות תוך התחדשות מתמדת ו
למידע נוסף

072-3103840 חיוג
הודעה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.