הקמת חברה בע"מ מחוץ לישראל - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • רפח

  נשלח ע"ירפח 10:47, 22 במרץ 2016

  שלום למנהל הפורום, אני רוצה לפתוח חברת ייעוץ בנושא נדל"ן - מעוניין לחסוך במס ולרשום את החברה לא בישראל, בין היתר כי חלק מהלקוחות לא מישראל. מה המלצתך מבחינת רישום במדינה בחו"ל ודרכי פעולה? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד לירון-צבי קניג

  עו"ד לירון-צבי קניג,מנהל הפורום

  14:08, 22 במרץ 2016

  שלום רפח,
  איני עוסק בדיני מסים, ואין לי מושג האם יותר משתלם לך כלכלית לפתוח חברה בחו"ל.

  תגובה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.