מה עלות הקמת חברה בישראל? - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 14:33, 2 ביוני 2016

  למנהל הפורום הנכבד שלום, התפטרתי לאחרונה ממקום עבודתי ואני שוקל פתיחת עסק עצמאי (טכנאי מחשבים). 1. האם בכלל שווה להירשם כחברה ולא עוסק מורשה? 2. מה העלות לפתיחת חברה ותוך כמה זמן בד"כ התהליך קורה? תודה לך אבי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד לירון-צבי קניג

  עו"ד לירון-צבי קניג,מנהל הפורום

  17:40, 7 ביוני 2016

  שלום אבי, אנא פנה לרוה"ח שלך במטרה לבדוק האם משתלם לך לפתוח חברה. העלות העיקרית לפתיחת חברה היא האגרה ע"ס 3,000 ש"ח, ושכ"ט עו"ד עומד בד"כ על 1,000 ש"ח + מע"מ. החברה נפתחת בד"כ תוך ימים ספורים. שיהיה בהצלחה.

  תגובה
 • 12:45, 20 במאי 2017

  אגרה לרשם החברות 2606 שח טיפול ברישום חברה 800 שח
  כדאי לך לצלצל לברר האם משתלם לך לפתוח חברה בעמ או לעבוד כעוסק מורשה
  יש הבדל משמעותי בתשלומים החודשיים להנהלת חשבונות לעצמאי או לחברה בעמ
  דורון יניב רואה חשבון
  0522443130

  תגובה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.