הקמת אתר למכירת בגדי תינוקות וילדים - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • נעמה

  נשלח ע"ינעמה 11:51, 20 באוגוסט 2014

  אני עובדת כשכירה בחנות צעצועים ואני רוצה לפתוח במקביל אתר למכירה של מוצרים שלא נמכרים בחנות שאני עובדת בה האתר שאני רוצה לפתוח הוא של בגדי תינוקות וילדים במחירים זולים ממה שנמכר בארץ. אני רוצה להמשיך לעבוד בחנות שבה אני עובדת בינתיים עד שהאתר יתחיל לשגשג אם אני יצליח לשלב את השניים השאלה היא אם אני צריכה ליידע את בעל החנות אני לא יודעת אם הוא מתכוון בעתיד להכניס גם בגדי ילדים בנוסף ואז אני הופכת להיות מתחרה שלו תודה

  השב
 • 09:21, 6 באוקטובר 2014

  נעמה שלום!

  השאלה שלך נוגעת יותר לענייני יחסי עבודה מאשר להקמת חברה אבל אשמח לתת לך מספר נקודות למחשבה:
  לדעתי, ברגע שאת עובדת בתחום של מכירת בגדים, גם אם המוצרים שבכוונתך למכור הם מעט שונים עדיין קיים חשש לניגוד אינטרסים. אם יחסייך עם מעסיקך טובים הייתי ממליץ לשוחח עם המעסיק/ה וליידע אותם על הכוונה. ראשית זה יימנע אפשרות לסכסוך גדול בהמשך ואולי גם תביעה משפטית ואולי בכלל שווה לך להביא משקיעים למיזם שלך שייתנו לך גב כלכלי?
  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שמעון סדגסי

מנהל הפורום: עו"ד שמעון סדגסי

משרד סדגסי ושות' ממוקם במגדלי עזריאלי בת"א ומשלב ידע ונסיון שנצבר במשך שנים רבות תוך התחדשות מתמדת ו
למידע נוסף

072-3103840 חיוג
הודעה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.