מה ניתן לעשות בזמן שמחכים לרישיון לעסק? - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • יניב

  נשלח ע"ייניב 11:34, 18 בספטמבר 2014

  שלום! אני מחכה לרישיון עסק יותר מ-3 חודשים וממה שאני מבין יקח עוד הרבה זמן אני שאני אקבל את האישור יש מה לעשות בינתיים עד שמקבלים את הרישיון?

  השב
 • 09:32, 6 באוקטובר 2014

  יניב שלום רב!

  בדרך כלל רשות מקומית מעניקה לעסק רישיון זמני עד קבלת הרישיון הקבוע. ממליץ כי תפנה בהקדם למשרד רישוי עסקים ברשות הרלבנטית לבדוק את הנוהל הספציפי שלהם.
  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שמעון סדגסי

מנהל הפורום: עו"ד שמעון סדגסי

משרד סדגסי ושות' ממוקם במגדלי עזריאלי בת"א ומשלב ידע ונסיון שנצבר במשך שנים רבות תוך התחדשות מתמדת ו
למידע נוסף

072-3103840 חיוג
הודעה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.