האם לקבל הצעת שופטת לסעיף 79א' ? - פורום ייצוג בבית משפט – ליטיגציה מסחרית-אזרחית

שאלה חדשה
 • אורי

  נשלח ע"יאורי 11:49, 5 ביוני 2016

  אני ספק מזון, מנהל תיק לבד מול רשת ידועה בעניין של סכסוך כספי, פערים בנושא זמנים וכמויות. היו 2 דיונים וכעת השופטת שאלה אם נרצה החלטה שלה לפי 79א. צריך להשיב לי בפקס. האם זאת לא רולטה לתת לה להחליט ככה במקום מבלי שאביא עדים שלי וישמעו את כל מה שיש לי לומר ועדויות? תודה לך מעומק הלב

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד לירון-צבי קניג

  עו"ד לירון-צבי קניג,מנהל הפורום

  19:06, 5 ביוני 2016

  שלום אורי, אין ספק שההחלטה היא סוג של "רולטה", כי אין לך מושג מה השופטת חושבת, ואין לך זכות ערעור על החלטתה אם תסכים ל-79א. אני לא מכיר את פרטי התיק, ואין לי יכולת לדעת האם 79א טוב לך בנסיבות העניין, אבל באופן כללי אם אתה משוכנע שאם תנהל הליך הוכחות, הסיכוי שלך לנצח במשפט הוא גבוה, אז אולי משתלם לך לדחות את הצעתה של השופטת. ככל שאתה פחות בטוח בסיכוייך, אני ממליץ כן לקבל את הצעתה. שיהיה בהצלחה.

  תגובה

בכוונתך להגיש תביעה לבית המשפט? מתלבט מה לתבוע ואיזה סעד לבקש מבית המשפט? נתבעתם על ידי גורם כלשהו ואינכם יודעים מה לעשות כעת? במסגרת פורום זה, נבקש להשיב לשאלותיכם בכל הקשור עם ניהול תיק בבתי המשפט, החל מהשלב המקדמי ועד לשלביו הסופיים של התיק המשפטי, נבהיר מושגים משפטיים שונים, ונעמוד על אופן ניהול התביעה או ההגנה, הראיות הדרושות לשם הוכחת טענותיכם, אופן הצגתן ועוד.