לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אור

בלעדיות בעייתיתי.....

שלום לפני כחודשיים בערך קיבלתי בלעדיות לכמה חודשים שלאחר שבוע בעל הנכס לא רצה יותר את הבלעדיות ויתרתי לו בסופו של דבר והוא אמר שלי תהיה זכות ראשונים ואני המתווכת היחידה שאם יהיו לי לקוחות אני אכנס אליו הביתה. לאחר כמה ימים הבנתי שהוא בקשר עם עוד מתווך והוא וכן מכניס אליו מתווכים אחרים ואמרתי לו שאני החלטתי לא לוותר על הבלעדיות ואמרתי לו שאני לא מבטלת . אמר שאני יוריד פרסום והוא לא ימכור ויש בית משפט וכדומה. לבסוף לאחר שבוע כתבתי לו שהחלטתי לרדת משיווק הדירה שלו ושזה לא יפה איך שהתנהג ואיחלתי לו בהצלחה. ללקוח הזה שאני מדברת עליו הראיתי דירה שקיבלתי בבלעדיות הוא רצה אותה אבל לא הסכים להתחייב כי לא מכר עדיין את שלו. כיום נראה לי שמכר ובדרך כלשהי הבנתי שהוא בקשר עם בעלת הדירה של הדירה בבלעדיות שהראיתי לו אותה בעלת דירה לפני שבוע אמרה לי שהיא עוצרת מכירה ושעברו חודשיים ולא מכרתי לה את הדירה והיא בלחץ ועד היום לא עשיתי שום משא ומתן והם עוצרים מכירה. אמרתי לה שאני לא מבטלת טופס בלעדיות. אמרתי לה גם שאם יש לה קונה בתנאי שזה לא דרך תיווך כי היא אמרה בהתחלה שישי לה למרות שעכשיו אומרת שלא. אז אם יש לה קונה אני מוכנה אם הוא לא רוצה דרך תיווך שתשלם לי היא את העמלת תיווך שלי וממנו אני לא אקח.בקיצור המוכר שנתן לי בלעדיות והתחרט אחרי שבוע וויתרתי לו על הבלעדיות הראתי לו את הדירה של אותה לקוחה שעכשיו אומרת שעוצרת מכירה. יש לי עוד חודשיים בלעדיות אצלה. שלחתי היום ללקוח הזה אס אם אס ושאלתי אם מכר את הדירה שלו כבר ושהדירה שראה עדיין רלוונטית ושאם הוא מעוניין שיצור קשר איתי. הוא לא עונה להודעות שלי וכמו שהתברר לי איכשהו הוא בקשר עם המוכרת ואולי מנסה לעקוף אותי. מה אני עושה אם היחסים בנינו נגמרו לא טוב וחודש לא היינו בקשר לפני חודש הוא שאל אותי על הדירה ואחכ גילתי שהוא שיקר לי ועבד עם עוד מתווכים והתווכחנו ומאז חודש לא יצרתי איתו קשר. המשך בהודעה הבאה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תיווך נדל"ן