נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
בני

תיקון נזק כתוצאה מנזילה

שלום, כתוצאה מנזילת מים מהשכנים נגרם נזק לדירה . השכנים מוכנים לתקן את הנזק על חשבונם אך מתעקשים שאיש מקצוע מטעמם בלבד יעשה את העבודה. אנחנו לעומת זאת מבקשים להביא איש מקצוע מטעמינו על חשבונם של השכנים כמובן. מה אוכל לעשות בנדון? תודה מראש.

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בני שלום, האם קיים לבית תקנון משותף? אם לא קובעות הוראות התקנון המצוי בתוספת לחוק המקרקעין. סעיף 3 קובע כי בעל דירה זכאי לדרוש תיקון מבעל דירה אחרת כל אימת שאי ביצוע התיקון האמור עלול לפגוע בדירתו של הראשון. החובה מוטלת על בעל הדירה "המזיק" לתקן את ליקויי הבנייה ומשכך נראה כי לא ניתן לכפות עליו את בעל המקצוע מטעמכם. בהצלחה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים