לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מאור .

שכנים מסרבים לקחת חלק בעלות תיקון הגג

שלום, אני מתגורר בבנין מגורים בקומה השלישית והאחרונה. אדגיש שחלק מהדירות בבניין רשומות בטאבו וחלק לא, כל הדירות בבעלות פרטית. אני סובל מנזילת מים שחודרת לביתי מהגג, כאשר פניתי לשאר הדיירים על מנת לתקן את הבעיה, הם מסרבים לקחת חלק בתיקון הגג בטענה שהגג הוא רכושי הפרטי, אוסיף שעל אותו גג יש דודים נוספים ( 4 במספר ) חוץ מהדוד שלי ( אין לי שום מסמך שמראה שהגג הוא שלי - וגם לפי מסמכי הדירה לא מצויין לל שהגג הוא שלי). בבניין אין ועד בית ואין עם מי לדבר בנושא הזה. בנוסף ניסיתי להביא אנשי מקצוע על מנת בינתיים לטפל בבעיה, הם אכן הביאו הצעות מחיר אך עדיין לא מוכננים לקחת את העבודה מכיוון שרב הדודים ישנים מאוד ועלולים להתפרק תוך כדי הזזה שלהם ואף אחד לא מוכן לקחת אחראיות על זה, בנוסף שהדיירים בכלל לא מוכנים אפילו להזיז את הדוד שלהם על מנת שאתן את הבעיה. ידוע לי שהשכנים מנסים להתחמק מעלות התיקון, דגשתי בפניהם שאם אכן הגג שלי אז שיזיזו את הדוד שלהם - הם ממש לא מוכנים אפילו לשמוע על זה. מהן האפשרויות שאני יכול לעשות על מנת להתמודד מול הבעיה הזו? תודה,מאור

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מאור שלום, ישנן מספר אופציות לטיפול בענין זה. תוכל לפנות למשרדי בדרכים המקובלות ואשמח לסייע. גיא

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים