לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נעמה

היכן אני יכולה למצוא קורסים והשתלמותיות בנושא יעוץ משפטי לעמותות וחברות לתועלת הציבור?

היכן אני יכולה למצוא קורסים והשתלמותיות בנושא יעוץ משפטי לעמותות וחברות לתועלת הציבור?

item.Author מנהל הפורום עו"ד דב קיבלוביץ

קורסים והכשרות בנושא יעוץ משפטי לעמותות וחברות לתועלת הציבור( חלצ"ים) ; לא מכיר קורסים לגבי יעוץ משפטי , אלא קורסי הכשרה, עדכונים והשתלמויות במושא ניהול עמותות וחלצים . בעבר היה אתר ייעודי למגזר השלישי בשם " הזוית השלישית " http://www.zavit3.co.il/default.asp שריכז את כל המידע והפרסומים בתחום המגזר השלישי . למרבית הצער הוא הפסיק את פעילותו. גופים שבאתריהם אפשר למצוא מידע על הכשרות לניהול מלכרים הינם ; זיו האפט - BDO - המגזר השלישי , המקיימים הכשרות שנתיות למנהלים התחום, "מנהיגות אזרחית" אמורה אף היא לעדכן בתחום , וארגונים כמו "מידות" או "נובה" אף הם נותני מדי פעם גם פן הכשרתי או ייעוץ. "איגוד הדירקטורים " מעביר הכשרות לדירקטורים במגזר העסקי מעביר גם קורסים למנהלים במגזר העמותות והמלכרים. אני העברתי לאחרונה הרצאות בנושאים משפטיים בתחום - במסגרת הקורסים למנהלי עמותות של איגוד הדירקטורים ושל זיו האפט BDO למגזר החרדי . ניתן לפנות אלי לקבלת מידע נוסף לגבי הכשרות והשתלמויות , כולל שלי בנושא

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום עמותות ומלכ"רים