התנתקות מההורים - פורום נוטריון

שאלה חדשה
  • שני

נשלח ע"ישני 19:05, 1 בינואר 2014

שלום, רציתי לדעת מה טופס ההצהרה על התנתקות מההורים כולל? האם זוהי פרוצדורה מסובכת (למשל שצריך לעמוד בקריטריונים מסויימים על מנת לקבל אישור על התנתקות מההורים)?

השב
  • 12:19, 29 בינואר 2014

שלום רב
    הצהרת ניתוק מההורים מתקבלת אך ורק מסטודנט אשר מנותק כליל מהוריו ללא שום קשר עמם. אין הכוונה למי שמנותק כלכלית מן ההורים.
    את נוסח ההצהרה יש לקבל במשרד המעונות הראשי ולהחתים אותה אצל נוטריון או אצל רשם בית המשפט או עו"ד.
    כל מי שמצהיר על ניתוק מן ההורים יבדק ע"י חברת חקירות. במידה וההצהרה תמצא לא אמיתית יענש הסטודנט חמורות.
    בהצלחה,
    www.behore.co.il

תגובה
  • 15:42, 17 באפריל 2015

שלום,
    אם אני סטודנטית שמנותקת כלכלית מההורים איך אני מקבלת הצהרת ניתוק מההורים על מנת לקבל תמיכה כלכלית?
    (אני בקשר טלפוני איתם..)
    תודה! :)

תגובה
  • 15:42, 17 באפריל 2015

שלום,
    אם אני סטודנטית שמנותקת כלכלית מההורים איך אני מקבלת הצהרת ניתוק מההורים על מנת לקבל תמיכה כלכלית?
    (אני בקשר טלפוני איתם..)
    תודה! :)

תגובה

השירות הנוטריוני ניתן למשרדי עורכי דין, לחברות, ולציבור הרחב, וכולל תרגומים ואישורים נוטריוניים, לרבות אישור נוטריון על נכונות תרגום, אישור נוטריון להצהרת מתרגם, אישור נוטריוני לחתימה על ייפויי כוח, תצהירים, ומסמכים אחרים, אישור נוטריוני לנכונות העתק מסמך, אישור צוואה בפני נוטריון, אימות הסכמי ממון ע"י נוטריון כחוק, אישורי חיים, ושירותים נוטריוניים נוספים כמוגדר בחוק הנוטריונים תשל"ו – 1976 והתקנות על פיו. 
תעריף השירות הנוטריוני מחייב, והוא נקבע ע"י משרד המשפטים.