בית משפט השלום או המחוזי - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
 • איילה

  נשלח ע"יאיילה 10:31, 23 באוגוסט 2012

  איילת שלום, ברצוני לשאול האם בתביעת חברות ופיצויים בגובה מאות אלפי שקלים מקיבוץ שהתנהל ברשלנות בתהליכי קליטה עליי לפנות לבית משפט השלום או המחוזי? ובכלל האם יש תקדימים שבית משפט "העניק" חברות בגלל התנהלות לא תקינה (אנחנו חיים בקיבוץ 20 שנה ומועמדים כבר 5 שנים למרות שבתקנון הקליטה והקיבוץ מותר מקסימום שנה!) אני מודה לך

  השב
 • 08:53, 27 באוגוסט 2012

  איילה שלום,
  לעניין ההכרה בך כחברת קיבוץ את יכולה לפנות לרשם האגודות השיתופיות בבקשה לתיקון פנקס החברות של הקיבוץ בהתאם לסמכותו של הרשם לפי סעיף 6 לתקנות האגודות השיתופיות (חברות) תשל"ג-1973.
  הנך מוזמנת לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ פרטני בנושא.

  בברכה,
  איילת רייך-מיכאלי, עו"ד

  תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.