מתווך דירות - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
 • ממן חנניה

  נשלח ע"יממן חנניה 12:36, 28 באוגוסט 2013

  חתמתי על הסכם בלעדיות למתווך, תמו ימי הבלעדיות המתווך לא הצליח למכור, 1, האם ההסכם תקף 2, האם יש לי זכות למכור לאחר תאריך סיום ההסכם הבלעדיות גם לזוגות שביקרו באמצעות המתווך ללא הסכם חתום מצדם בתקופת הבלעדיות. 3, האם המתווך רשאי לדרוש דמי תיווך גם לאחר תום תקופת ההסכם, הערה,,, - המתווך הוסיף סעיף שאני לא ראיתי וגם לא אמר לי בזמן חתימת ההסכם שגם לאחר תום תקופת הבלעדיות המתווך יכול לדרוש דמי תיווך , האם זה חוקי

  השב
 • 22:41, 3 בספטמבר 2013

  חנניה שלום,
  על מנת לענות לשאלותיך ראשית ש לעיין בהסכם עליו חתמת מול המתווך.

  בברכת שנה טובה,

  איילת רייך-מיכאלי, עו"ד

  תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.