הסכם גירושין\נחלה - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 16:43, 8 בנובמבר 2014

  לפניי מספר שנים התגרשתי במסגרת ההסכם הבעל קיבל את המשק ואני קיבלתי נכס ששווה הרבה פחות מהמשק עלמנת לאזן בננו הבעל נותר חייב סכום כסף לטובתי כמו כן עד שהסכום ישולם לא בוצעה העברת המשק עלשמו נכון להיום המשק רשום על שנינו לאחרונה הבעל הלך לעולמו מבלי שהשאיר צוואה ולפי הנראה הולכת להיות מלחמת עולמות בין הילדים *שאלתי מהן זכויותי ברגע זה האם אני יכולה לדרוש את הנחלה מיכיוון שלא הושלמה העברה תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין רגב אלקיים

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:01, 9 בנובמבר 2014

  אלה שלום

  זכויותייך נובעות מהסכם הגירושין ומהסנקציות והתנאים המופיעים בהסכם.

  הנני מציע כי תיפגשי בהקדם עם עו"ד על מנת שיעבור על המסמכים שבידייך ויציג בפנייך את האפשרויות העומדות בפנייך.

  הנני לרשותך


  בברכה

  רגב אלקיים, עו"ד

  תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.