חקירת קטין ללא ידיעת הוריו וללא נוכחותם בחקירה - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
  • מזל

    נשלח ע"ימזל 08:54, 29 בדצמבר 2014

    שלום האם מותר למשטרה לזמן לחקירה נער שעדיין לא מלאו לו 16 בלי ידיעת הוריו ובלי שההורים יהיו נוכחים איתו בחקירה?

    השב
  • 10:12, 29 בדצמבר 2014

    חקירת קטין בלא ידיעת ההורים

    בהתאם לסעיף 9 לחוק הנוער 9ו - ככלל קיימת חובה להודיע לאחד ההורים על זימון הקטין לחקירה, במידה ולא צלח הדבר לאחר ניסיונות סבירים אזי בהודעה לקרוב משפחה בגיר. יצוין כי ישנם מקרים חריגים בהם אין חובת דווח להורים.

    עו"ד הילית שלומי קדוש

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.