עבירות רכוש של בננו והשפעה על הגיוס - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
 • צביקה

  נשלח ע"יצביקה 11:36, 5 ביוני 2016

  למנהל הפורום הנכבד שבוע טוב, בננו היקר, ילד מוכשר ומקובל מאוד, אך גם פזיז לצערנו. ביצע שתי עבירות רכוש (כיתה י'). אחת בביה"ס ואחת בשכונה עצמה. נחקר ע"י קצין במשטרה וגם מנהלת ביה"ס מעורבת במקרים. אנו עובדים עם מטפלת צמוד מאז המקרים וישנו שיפור מנטלי גדול. הילד קיבל צו ראשון ובעל נתונים מאוד גבוהים ומוטיבציה חזקה - האם לרישום במשטרה, ישנה השפעה או סכנה מאי-כניסה לימי סיירות למיניהן בבא היום? הוא מעוניין להגיע לסיירות בלבד ואנו חוששים שדלת זו תיחסם בפניו בשלב הראיונות.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

  עו"ד דרור שלום,מנהל הפורום

  14:06, 6 ביוני 2016

  שלום צביקה.

  מנסיון שלי מול בני נוער אחרים , כאשר הם מגיעים לצבא וישנם תיקים פתוחים במשטרת ישראל , יש לכך השפעה על תהליך הגיוס בהתייחס ליחידות מסויימות.
  אם התיקים פתוחים יש לדאוג מול יחידת החקירות או התביעות לסגור תיקים אלה. יתירה מכך במידה ומדובר במעידה חד פעמית ובעבירה שאינה ממש חמורה ניתן לסגור את התיקים אפילו ללא הותרת רישום משטרתי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.