עבודות שיפוץ בבית משותף- נזיקין - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • צביה

  נשלח ע"יצביה 20:27, 4 במרץ 2012

  שלום רב, אנו גרים בבית משותף. השכנים בדירה שמעלינו (בקומה העליונה) מבצעים עבודות להרחבת דירתם. תוך כדי העבודות נגרם נזק רב לדרתינו (נזילת מים משמעותית שהתפשתה לחלק גדול משטח התקרה ובנוסף עלולה לסכן, כי המים נוזלים סביב למתג החשמל). למרות הפניות הרבות שלנו לשכן, לא נעשה דבר במשך כחודשיים. המצב מחמיר. אנחנו מיואשים. מה עלינו לעשות? תודה מראש, צביה

  השב
 • 11:34, 5 במרץ 2012

  שלום רב

  ככל שהנזק שנגרם לכם הינו מהעבודות המבוצעות על ידי השכן עליכם לפנות אל השכן בדרישה לתיקון. במקרים רבים בעלי הדירות מבטחים את דירותיהם בין היתר למקרים אלה ואז ניתן לפנות לחברת הביטוח. בהעדר התייחסות עומדת לך הזכות לתביעה לפיצויי על הנזק שנגרם ובמקרה זה מוצע לך לפנות לעו"ד המתמחה בתחום שייסיע לך.

  בהצלחה.

  תגובה
 • 17:43, 5 במרץ 2012

  תודה רבה,
  אני מסכימה שמזמן צריך היה לפנות לעורך דין, אבל אני מתלבטת האם זה תחום מקרקעין או נזיקין או בתים משותפים או סכסוכי שכנים.
  אודה לך מאוד, אם תוכל להמליץ לי על עורך דין או משרד עורכי דין במרכז הארץ שמתמחה בתחום.
  ואולי אפשר לפנות אליך?

  שוב תודה,
  צביה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.