מכתבים מההוצאה לפועל - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • גילי

  נשלח ע"יגילי 03:32, 15 באפריל 2012

  שלום הנני חיילת משוחררת -רכשתי לאחרונה דירה קטנה ברמת גן -בחודש האחרון מופיעים בתיבת הדואר שלי מכתבים של ההוצאה לפועל בתל אביב המיועדים למישהי שהייתה גרה כאן לפני מספר שנים ושכמובן אין לי כל קשר אליה. אני חוששת שמישהו מההוצאה לפועל יפרוץ לדירה (היא ריקה). מה בדיוק אני אמורה לעשות ? תודה

  השב
 • 15:26, 16 באפריל 2012

  שלום רב. אין זה הפורום המתאים לסוגיה שהעלית. לאחר שאמרנו זאת מוצע לך לפנות ללשכת ההוצאה ולהגיש הודעה מטעם צד שלישי בתיק הרלוונטי (במכתבים שקיבלת צריך להופיע מס' התיק) בה את מפרטת את העובדה שאת הבעלים של הנכס וכי אין לך כל קשר לחייב ולצרף אסמכתאות מתאימות. בדר"כ ליד כל לשכה יש סטודנטים שמסייעים בכתבית בקשות ואפשר להעזר בהם ו/או בעו"ד במידת הצורך.כמו כן רצוי להעיזר בעוה"ד שסייע לך ברכישה שיבדוק את העניין וככל שהזכויות שלך טרם נרשמו לזרז את הטיפול בכך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.