יציאה באמצע שכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 01:07, 25 באפריל 2012

  יש לי נקודת יציאה בשכירות לאחר חצי שנה בתנאי שאני מביאה שוכרים חלופיים מצאתי שוכרים שמוכנים להיכנס לדירה נשאר להם חצי שנה עד סיום החוסה שלי בעלת הדירה אמרה שהתנאי לכניסה שלהם הוא חוזה ללא נקודת יציאה למשך שנה האם היא רשאית להציב את התנאי הזה תחת חוזה השכירות שלי? האם התנאי סביר? האם יש אפשרות לצאת מהדירה ולהכניס אותם ללא הסכמתה ?

  השב
 • 19:15, 28 באפריל 2012

  שלום רב. יש לבחון את הוראות ההסכם וככל שההסכם מאפשר לך להכניס שוכר חלופי שיכנס בנעליך הרי שעל פניו המשכיר טועה בדרישתו. במקרה שההסכם שותק החוק מאפשר "אם לא הסכים המשכיר לעיסקה מטעמים בלתי סבירים או התנה את הסכמתו בתנאים בלתי סבירים, יהיה -
  (1) בשכירות מקרקעין - רשאי השוכר לעשות את העיסקה בלי הסכמתו של המשכיר"

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.