קניית דירה על הנייר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • צביקה

  נשלח ע"יצביקה 09:17, 1 במאי 2012

  הבנתי שקיים דבר כזה שאפשר למצוא דירה שהיא פחות ממחיר השוק ואז אני מפגיש את העו"ד שלי עם העו"ד של המוכר, עושה זיכרון דברים אבל שהפרת הזיכרון דברים תיהיה בסכום נמוך כמו 5000 שקל ולציין בהסכם שאני רשאי לרשום את החוזה על שם מישהו אחר ואני יכול להראות את הדירה לחבריי, מיד לאחר מכן אני מפרסם את הדירה במחיר גבוה יותר, מציג אותה, ומוכר את החוזה בתוספת הרווח.. האם כל זה לגיטימי??

  השב
 • 10:02, 1 במאי 2012

  שלום רב. כעקרון אין מניעה לעשות עסקה גב אל גב, קרי לקנות דירה ולמכור אותה מייד בסכום גבוה יותר. ניתן גם לחתום על אופציה ולסחר בה. כמובן שכל עסקה כפופה לתשלומי מסים ולדיווחים כחוק ויש לבחון כל מקרה לגופו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.