שירות - 24 שנה - דחוף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אפי

  נשלח ע"יאפי 10:19, 17 במאי 2012

  שלום. לאחר 24 שנים של שכירות בדירה (עם דמי שכירות נמוכים אך גם עם השקעה שלי עצומה בה במשך השנים כשבמשך שנים אילו רק למשך שנה היה לי חוזה וגם הוא לא מהשנה הראשונה) לאחר שעליתי בזמנו לארץ, הודיעה לי לפתע אתמול בעלת הבית כי היא זקוקה לדירה בדחיפות לבנה שנותר ללא עבודה ונפרד מאשתו. מעבר לקשר הרגשי שלי לדירה לא נראה לי הגיוני לקום וללכת מיידית, במיוחד שאין שום עילה לעשות זאת ואין לי לאן ללכת, בטח לא בסכום שכזה. האם עלי לפנות לעו"ד? (דבר שאולי אינו אפשרי לאור מצבי הכלכלי) ומה יקרה אם לא אעשה זאת, האם עליה לפצות אותי במידה ואלך, מהו הזמן הנכון לפנות את הדירה ומה יקרה אם לא אעמוד בו?האם ניתן לבטל את הדין ואוכל להשאר בדירה? הרבה תודה מראש

  השב
 • 16:51, 17 במאי 2012

  שלום רב לך. בנסיבות העניין אני מציע לך להתייעץ עם עו"ד שיסייע לך במצבך. ככל שידך איננה משגת לשלם שכ"ט באפשרותך לפנות ולהעזר בלשכת הסיוע המשפטי. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.