שיפוץ חצר בזמן השכרת הדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דרור

  נשלח ע"ידרור 16:32, 18 במאי 2012

  שלום רב,לאחרונה בעל הבית שלי החליט לרצף את החצר שלנו ואת דרך הכניסה לדירה האחורית. למרות שהבהרתי לו שאיני לא מעוניין בריצוף החצר שהיתה עם דשא סינטטי ומנע החלקה ומכה בשעת נפילה של הילדים שלי ששיחקו בחצר,בגלל השיפוץ החצר הפכה במשך שבועה לאתר בניה ,סבלנו הרבה רעש של כלי עבודה מהבוקר ,והרבה ליכלוך , כי החצר היתה כארגז חול שגם נכנס הביתה,ובנוסף היתי צריך לפנות דברים מהחצר כי הוא לא רצה לשלם לפועלים שלו שיזיזו אותם,ואיים שיזרוק החפצים לרחוב אם לא אפנה , בקיצור זה על קצה המזלג, אני רוצה לתבוע את בעל הבית על הפגיע באיכות החיים ועל טירחה והטרדה שלנו בתודה רבה דרור

  השב
 • 09:17, 20 במאי 2012

  שלום דרור. משכיר צריך לאפשר לשוכר להשתמש במושכר ללא הפרעה ולתת לו מושכר שיהיה מתאים למה שהוסכם בין הצדדים. היה והתגלתה אי התאמה במושכר למה שהובטח ו/או נגרמה הפרעה בלתי סבירה באפשרותך לתבוע את נזקיך והוצאותיך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.