בניה מעל חדר המדרגות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 05:39, 3 ביוני 2012

  אנו 3 שכנים שבנינו את הגג במשותף ובנינו מעל חדר המרגות חלק קטן בהיתר והשדאר בחריגה לאחר השארת פייר לעלייה לדודי שמש שכן מקומת התחתונה הגיע עם קונגו ומאיים לשבור את תקרת חדר המרגות בטענה ששנינו את את הפייר שהיה מיועד לעליה לדוודי שמש האם יש לו זכות כל שהיא לעושת זאת ללא היתר מבית המשפט או העירייה ??? למזלינו שהתחיל להרוס הרס בחלק שכן יש היתר בניה למי עלינו לפנות על ההיזק הזה ... חשוב לנו לציין שהנ"ל בחר בדרך הזאת מכייון שחושש לתבוע זאת בבית משפט לאחר שהוא עצמו חסם את החצר ובנה ללא היתר כ 50 מ"ר

  השב
 • 16:16, 3 ביוני 2012

  שלום רב. כעקרון דרך המלך בעניין השכן היתה לפנות לבית המשפט ולתבוע את זכויותיו. ככל שהנ"ל עשה דין עצמי והרס מבנה שנבנה כדין באפשרותכם לנקוט נגדו בהליך משפטי להטבת ושיפוי נזקיכם.

  תגובה
 • 01:17, 4 ביוני 2012

  כאילו יש מצב ששופט יגיד לו אתה תתקן מה שעשית ??? אפילו שזה בלי רישיון??או שידרוש מהרעייה להמשיך את המבנה להתאימו לתכנית הבנייה מבלי שידרש לתקן את מה שהזיק

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.