כסף שנשאר בנאמנות אצל עורך דין - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רוית

  נשלח ע"ירוית 08:56, 5 ביוני 2012

  מכרתי דירה וחלק מהכסף נשאר אצל עורך הדין עד לקבלת אישור מס שבח. לאחר התשלום, טען הקונה שיש נזקים בדירה שלא היו קיימים בעת שרכש את הדירה. לדעתי הוא מנסה לסחוט ממני כספים כי מדובר בדברים קטנים מאוד או בדברים שהיו קיימים מפורשות גם בעת שראה את הדירה לפני הרכישה. הוא דורש שעורך הדין לא ישחרר לי כסף ואני טוענת שהוא צריך לתבוע אותי ולהוכיח שמדובר בדברים שלא היו קיימים בעת שרכש את הדירה, מדובר בנסיון סחטנות לשמה. עורך הדין טוען שאנחנו צריכים להגיע לפשרה וזה מרגיז אותי שסוחטים אותי כשיודעים שאני לחוצה לקבלת הכסף. האם עורך הדין צריך לשחרר את הכסף?

  השב
 • 14:46, 7 ביוני 2012

  שלום רב. עוה"ד פועל מכח הוראות ההסכם ובעקרון וכל עוד אין צו משפטי המורה לו אחרת עליו להעביר את הכסף בהתאם להוראות שניתנו לו בהסכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.