ביטול חוזה רכישת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אסתי

  נשלח ע"יאסתי 22:44, 27 ביוני 2012

  רכשתי דירה ובהסכם שבע"פ בעלי הדירה הבטיחו לי (בנוכחות עו"ד הדין שלי) כי ישאירו את המנורות, ועוד מספר פריטים בדירה, עתה יום לפני העברת הסכום הסופי הגעתי לדירה בכדי לבדוק האם השאירו את הפריטים כפי שהבטיחו ונדהמתי לראות כי הדירה שונה באופן משמעותי ממצבה "המקורי" ז"א המוכרים "גילחו" את הדירה והביאו אותה למצב של חורבה, השאירו חורים בגודל של בור בקירות הבית.אינני מוכנה לקבל את הדירה במצבה הנוכחי. מה עלי לעשות? תודה.

  השב
 • 10:26, 3 ביולי 2012

  אסתי שלום רב. המצב שאת מתארת הוא מצב לא נעים בהחלט. מה שקובע זה הוראות הסכם המכר. ככל שהמוכרים הפרו את הסכם המכר יש לבחון את הסעדים הקבועים בגוף ההסכם ואת הוראותיו ובאפשרותיך לפעול לאורם. מאחר ויש לך עו"ד שייצג אותך בעסקה אני מציע לך לפנות אליו לשאלות הבהרה.

  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.