דרישה לתשלום אגרות לאחר שנתיים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • יובל

נשלח ע"ייובל 16:35, 24 ביולי 2012

שלום רב, מכרתי דירה לפני בערך שנתיים. עו"ד שטיפל בעסקה קיבל את מלוא שכר הטרחה. לפני שבוע פנה אלי העו"ד בטענה שמצא קבלות ישנות בכיסים על הוצאות שהוא שילם מכיסו הפרטי וששכח לגבות ממני ומבקש ממני 700 ש"ח מזומן עבור אותן הוצאות כגון מחיקת הערת אזהרה וכו'. מאחר ועבר הרבה זמן, מיותר לציין שאיני זוכרת אם שילמתי מזומן או לא, אך אני זוכרת שמסרתי פרטי כ.א לצורך חיובים שונים. הדבר המרגיז הוא שהעו"ד דורש מזומן כיוון שהוציא מכיסו ולא דרך המשרד ושהוא נזכר כעבור שנתיים. שאלתי, מה עלי לעשות? האם אני צריכה להעביר לו את הכסף? האם הוא יכול לתבוע אותי? תודה רבה על העזרה יובל

השב
  • 09:10, 25 ביולי 2012

שלום רב. השאלה היא שאלה עובדתי, כלומר ככל ששולמו תשלומים שונים עבורך יש להסדיר את התשלום, גם אם עברו שנתיים.

תגובה
  • 11:22, 25 ביולי 2012

יכול להיות שעו"ד משלם מזומן מכיסו הפרטי ולא מחשבון המשרד? לא נראה לי הוגן לדרוש לאחר שנתיים ושעוד אשלם מזומן מאחר וזה צריך לעבור ישירות לעו"ד ולא למשרד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.