יציאה מדירה לפני תום החוזה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ליאור איתן

  נשלח ע"יליאור איתן 14:42, 27 ביולי 2012

  שלום. ביציאתי מהדירה לפני תום החוזה (חודשיים לפני הסוף) הבאתי לבעלת הדירה המון מחליפים פוטנציאלים אך היא הבריחה אותם אחד אחרי השני בנימוקים הזויים כמו "אני רוצה רק סטודנטים למדעים מדוייקים" ו"אני לא משכירה לדיירים שהוריהם מירושלים" ועוד... האם מותר לה לעשות דבר שכזה ואיפה עובר הגבול בסינון הדירים שהבאתי לה (הבאתי לה באמת הרבה דיירים מצויינים שמוכנים להתחייב לכל הדברים שהיא רוצה) האם מבחינה חוקית מותר לה לעשות כך? תודה

  השב
 • 17:57, 31 ביולי 2012

  שלום רב. כעקרון הסכם השכירות הוא שמגדיר את הזכויות והחובות ויש לפעול על פיו. ככל שההסכם שותק בעניין זה החוק מאפשר במגבלות הקבועות בו להעביר לאחר את הזכות להחזיק ולהשתמש במושכר או להשכירו בשכירות משנהאם לא הסכים המשכיר לעסקה מטעמים בלתי סבירים או התנה את הסכמתו בתנאים בלתי סבירים.
  מוצע לפנות לייעוץ משפטי לבחון את האפשרויות העומדות לפניך בנסיבות הספציפיות של המקרה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.