מי המזיק - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דודי

  נשלח ע"ידודי 15:13, 28 ביולי 2012

  שלום אני מתגורר בקומה שלישית בבניין בן 4 קומות בקיר החתוני של דירתי טמון צינור מים המזין את דירת הקומה הרביעית (מכל "חנוכייה" למטה יוצאים 4 צינורות מים הטמונים בקירות ומזינים את הדירות). צינור זה שמזים את דירת השכנים מלמעלה נוזל -בוודאות הוא אינו שלי כי צינור הדירה שלי נמוך סמוך לרצפה ומיקום הנזילה הוא גבוה כ"כ עשינו מבחן שעוני מים. בקיצור מי אחראי על תיקון הצינור שאינו שייך לי אך עובר בדירתי. תודהדודי

  השב
 • 18:11, 31 ביולי 2012

  שלום רב. יש לבחון מה מקור הנזילה באמצעות בעל מקצוע מתאים. ככל שהמקור הוא מצנרת משותפת אזי התיקון יחול על חשבון קופת הבית המשותפת.ככל שהמדובר בצינור של הדייר בלבד הרי שהתיקון יחול עליו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.