מי ישלם עבור המים???? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דבי

  נשלח ע"ידבי 08:29, 30 באוגוסט 2012

  בחודש דצמבר 2011 קבלנו את הדירה מהחברה הקבלנית. עד היום לא קבלנו חשבון מים [וכם לא אף אחד מהדיירים].התקשרתי לחברת מי מודיעין והם טענו שהחברה הקבלנית לא העבירה להם את הפרטים הרלוונטים ולכן אין הם יכולים להוציא חשבונות מים. דברתי עם החברה הקבלנית והם אמרו שידאגו להעביר את הפרטים ולאחר שבוע הסתבר שהם כנראה העבירו אבל מי שמטפלת בנושא נמצאת בחופש... מי אמור לספוג את כל החודשים שעברו? האם אני אמורה לשלם עבור יותר מחצי שנה שעברה למרות שהקבלן לא עשה את עבודתו?

  השב
 • 10:11, 30 באוגוסט 2012

  שלום רב. השאלה מתייחסת לנושא חוזי ולא למקרקעין בכל אופן ככל שצריכת המים נעשתה על ידך הרי שהתשלום עבור הצריכה שלך חלה עליך. ככל שהתשלום נושא גם ריביות וקנסות יש לברר בהוראות ההסכם מי היה צריך לדווח לרשויות (בדרך כלל בחוזי קבלנים יש חבות על הרוכש להתקשר עם הרשויות ולשלם עבור המונים הדירתיים) וככל שהאחריות נופל על הקבלן על פי ההסכם הרי שיש לנסות להשית עליו את התשלום. ללא קשר מוצע לפנות לתאגיד המים ולבקש פריסת תשלום לאור הנסיבות המיוחדות של המקרה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.