תיקון קיר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רוית סלי

  נשלח ע"ירוית סלי 22:38, 7 בספטמבר 2012

  שלום רב , אנו גרים בבית משותף של 10 דיירים בקריית חיים לפי קביעת מהנדס סדק בקיר תומך משותף של הבניין בסכנת קריסה לתוך הגינה שלי . התיקון נאמד באלפי ש"ח לדייר . מה ניתן לעשות במקרה שחלק או כל הדיירים יסרבו להשתתף בתשלום? האם יהא זה נכון להוציא צו מבנה מסוכן בעירייה , או לתקן עצמאית בליווי מהנדס מתכנן וחברת ביצוע? תביעה שהוגשה לביטוח נדחיתה מאחר ונטען שהגדר אינה חלק מביטוח המבנה ( לציין שקריסת הקיר לתוך הגינה עלולה לפגוע בדירה ) האם ניתן לעשות משהו < כל תשובה תתקבל בברכה

  השב
 • 13:01, 9 בספטמבר 2012

  שלום רב. כעקרון ניתן לתבוע את הנציגות לתיקון הליקוי וככל שנגרמו נזקים וניתם להוכיחם אף אפשר לבקש להפרע מהנציגות גם בעילה זו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.