מעלית שבת - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • מיכל

נשלח ע"ימיכל 13:28, 2 באוקטובר 2012

שלום רב! אני גרה בבניין משותף בן כ-9 שנים בו היתה מותקנת מעלית שבת מראשית כינונו. סדרי הפעלת מעלית שבת שונו ע"י יו"ר הוועד של הבניין ללא יידוע. וכך המעלית שעצרה בקומתי קומה חמישית אינה עוצרת רק בקומה רביעית. פניתי ליו"ר הוועד על והיא טענה שהיא פרסמה זאת בלוח מודעות.(דבר שלא עשתה). פניתי לחברת האחזקה ששלחה את הפקס לחברת המעליות אך גם היא לא בצעה שינוי. אני סובלת מכך כבר למעלה מארבעה חודשים. האם יש מקום לתביעת עוגמת נפש עוגמה פיזית והרעת תנאי דיור לתקופה האמורה? תודה מראש ומועדים לשמחה

השב
  • 16:01, 2 באוקטובר 2012

שלום רב. אני מציע בטרם נקיטת הליכים לפנות שוב לגורמים הרלוונטים, להבין את מהות השינוי ותקופתו ולברר עמם האם ומתי המצב ישוב על תיקונו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.