הג'קוזי של השכן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יאיר

  נשלח ע"ייאיר 20:32, 17 באוקטובר 2012

  שלום רב, אני גר בבית פרטי על 1/2 דונם שטח. כנ"ל גם שכני איתו יש לי גדר משותפת. לאחרונה התקין השכן ג'קוזי (בריכת זרמים) חדיש, חזק, רועש, מרעיד את בייתי כשהוא במצב הפעלה ומזמזם בחוזקה כל הזמן (יום ולילה) כשהוא במצב מנוחה (כנראה חימום ו/או סינון המים). את הסופר ג'קוזי הנ"ל השכן התקין ממש צמוד על הגדר המשותפת (בתחום שבין קיר ביתו לגדר). כל העניין הזה מטריד ברמות על. כמובן, שדיברתי איתו והסברתי לו שהג'קוזי מטריד מאוד ומפריע לשגרת היום-לילה, וביקשתי ממנו להעביר את המטרד מהגדר המשותפת. - שום כלום! איך פותרים את הבעיה? האם כמטרד רעש, האם כחריגת בנייה? רעיון מקורי אחר.... בתודה ובהבנה יאיר

  השב
 • 15:45, 22 באוקטובר 2012

  שלום רב. על מנת שהמדובר יהווה מטרד רעש יש להצטייד בחוו"ד מומחה ולבדוק האם אכן מדובר בחריגה אסורה או שמא רגישות מיוחדת שלכם.
  כעקרון כל בניה צריכה היתר באפשרותכם לבדוק את קבלת ההיתר בתיק הנכס.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.