תביעה של שכן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יצחק

  נשלח ע"ייצחק 11:08, 23 באוקטובר 2012

  שלום, יש לי דירה, ובעיה עם השכן שמעליי, שגורם לתקרה שלי לרטיבות קשה מאוד. פניתי אליו מס' פעמים, אך הוא מתעלם, מבדיקת איש מקצוע שהבאתי, מתברר כי השכן שמעליי צריך לסדר את כל הריצוף שלו (להרים בלטות). והוא לא מתכוון לעשות כך. מה עליי לעשות? ובאיזה בית משפט עליי לתבוע אותו? ובעילה של מה? המון תודה על עזרתכם המבורכת!

  השב
 • 11:50, 30 באוקטובר 2012

  שלום רב. שלום רב. לפני תביעה יש לפנות לדייר ורצוי להעזר בחוו"ד לגורם הנזק. אם לא תזכה לשיתוף פעולה וככל שהמדובר בנזק שנגרם על ידי השכן ולא הרכוש המשותף ניתן להגיש תביעה כנגד השכן. התביעה תוגש לפי סכום התביעה לבית המשפט המוסמך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.