טופס 7000 הצהרת מוכר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שילה

  נשלח ע"ישילה 10:59, 26 באוקטובר 2012

  שלום רב. נוחכתי שב"משח" טופס 7000 הצהרת מוכר .. יש כפילויות בחלקו של המוכר, אודה על תשובה למה ההבדלים בין סעיף 1 לייד פרטי המוכר "החלק של ההנמכר" סעיף 6 "החלק הנמכר" סעיף 7 "החלקים המועברים מהמקרקעין על פי נסח רשום" כאמור מה ההבדלים בין שלושת הסעיפים. תודה

  השב
 • 12:00, 30 באוקטובר 2012

  שלום רב. יש למלא את הטופס בהתאם לפרטים המתבקשים בו כך למשל בחלק הנמכר יש למלא את החלק שנמכר אם הכל נמכר ניתן לרשום בשלמות, וכך בכל מקום אחר בטופס בו רשום החלק הנמכר.בסעיף החלק המועבר במקרקעין על פי הנסח יש למלא את החלק הנ"ל, לא תמיד יש חפיפה בין החלק הנמכר המתייחס רק למה שהמוכר מעביר מתוך חלקיו בנכסיו לבין החלק המועבר על פי הנסח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.