תביעת נזיקין על שינויי תב"ע ובניית גובה בסמוך לבית צמוד קרקע - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יונתן מול

  נשלח ע"ייונתן מול 12:52, 28 באוקטובר 2012

  שלום רב.אני מנסה לברר מהם הזכויות המשפטיות של בעל נכס צמוד קרקע אשר בחלקה הסמוכה אליו אישרה העירייה בנייה של מרכז מסחרי עם תוספת בנייה של שלוש קומות.חשוב לציין כי ייעוד הקרקע היה ידוע אך תוספות הבנייה החריגות שאישרה הוועדה המקומית בעירייה יהפכו את המרכז המיסחרי למפגע של רעש ופרטיות עבור הבית.מה מדיניות בתי המשפט במקרים כאלו?

  השב
 • 12:18, 30 באוקטובר 2012

  שלום רב. כעקרון לפני אישור חריגות יש פרסומים ובאפשרות המתנגדים להגיש התנגדות ואף להגיע עם הנושא עד לבית המשפט לעניינים מנהלתיים. ככל שההקלות והשינויים קיבלו כבר אישור ועברו את כל ההליכים כדין קיימת בעיה להתנגד בדיעבד אלא אם היה ליקוי בהליך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.