ועד הבית לא מתייחס לפניות הדיירים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 22:43, 2 בנובמבר 2012

  וועד הבית (קומה עליונה)עקב נזילות בגג, דחף את השענים להחליף הרעפים. כשדיירי הקומה התחתונה ביקשו להחליף המרצפות ,לא קבלו התייחסות הוועד נדרש לכנס ביוני 12 אסיפה. לא התייחס. הוועד נתבקש להמציא מצב חשבון הוועד. לא התייחס. עקר גדר צמחים והקים גדר מתכת מבלי לקבל החלטת הדיירים. דייר אחד לא משלם וועד שנה ,לא ננקטים אמצעים משפטיים, כיוון שהוועד מעוניין בשקט תעשייתי אין כאן לכאורה, עבירה פלילית?

  השב
 • 11:49, 3 בנובמבר 2012

  זה מה שאנחנו עשינו בבניין שלנו ,
  וזה עזר מאד.

  פשוט עברנו לנהל את הועד באינטרנט ,באופן ממוחשב
  עכשיו יש מערכת פניות,ומעקב אחר הפניות,יש לוח מודעות אלקטרוני.
  ניתן לראות בכל רגע כמה כסף יש בקופה,האם כולם משלמים ,כמה הלך על הוצאות ולמי.
  אנחנו משתמשים במערכת שהיא לגמרי בחינם
  תעשה גוגל על נכסף

  תגובה
 • 10:07, 4 בנובמבר 2012

  שלום רב. לכאורה הנציגות אמורה לפעול לשמירת החזקתו התקינה של הבניין ולהציג בפניי הדיירים את הדוחות השנתיים וכיוצ"ב. ככל שהוועד לא מתפקד כראוי ובהעדר קביעה אחרת בתקנון עליכם לדאוג להחלפת הוועד באספיה הקרובה. אם לא מתכנסת אסיפה ביוזמת הוועד באפשרותכם לכנס אסיפה כאמור בגיוס הרוב המתאים ולדרוש את החלפתו של הוועד. כעקרון הוועד אמורה לכהן לתקופה של מאסיפה אחת לשניה (שנה).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.