נזילה ממרפסת - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 17:49, 12 בנובמבר 2012

  המרפסת שלי מהווה גג לחדר השינה של הדירה מתחתי. כל שנה לאחר שיורד הרבה גשם, יש נזילה בדירה שמתחתי. אנשי מקצוע לא נתנו תשובה וודאית שאכן הנזילה היא מהריצוף ולכן אינני רוצה להחליף אותו לחינם. יש בעלי מקצוע שמציעים החלפת רובע או איטום סילר על גבי הריצוף ואף לתת אחריות של מספר שנים לכך שאם יש נזילה אז היא לא מהריצוף. שאלתי היא במידה ואני מבצע פעולה כזו, האם בכך אני מכוסה משפטית ומאותו רגע האחריות לאיתור הנזילה היא של בעלת הדירה מתחתי מול הבניין (צנרת, קירות) או שזו סתם הבטחה של בעלי המקצוע?

  השב
 • 18:42, 13 בנובמבר 2012

  שלום רב. הבטחה של בעל המקצוע היא בינכה ובינו. ככל שבעל המקצוע התחייב כלפיך שלא תהיה רטיבות מהדירה שלך וימצא שעדיין קיימת רטיבות הרי שאתה תוכל לחזור אליו בדרישות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.