דרישה להשתתפות בנזק במבנה משוכרי הדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • איריס

נשלח ע"יאיריס 15:05, 13 בנובמבר 2012

אני גרה בשכירות בבנין במרכז תל אביב שאותו רכשה קבוצת רוכשים והוא מנוהל ע"י חברת השקעות בנדל"ן. בבנין שתי כניסות. לפני כחצי שנה פרצה שריפה על גג הבנין בצד של הכניסה השניה. יתכן ששוכרים מהכניסה השניה נהגו לשבת על הגג וגרמו לכך אך לא ידוע לי בוודאות. לאחר המקרה הוכנס סעיף לחוזה השכירות שאוסר עלינו להשתמש בגג. לאחרונה קיבלנו מחברת הניהול הודעה כי הנזקים בגג מסתכמים באלפי שקלים והם דורשים מכל דירה השתתפות של מאות שקלים. אציין שאני ובן זוגי, מעולם לא עלינו על הגג ולא השתמשנו בו, גם לפני שקרתה השריפה. בעוד כחודש אנחנו אמורים להאריך חוזה לעוד כחצי שנה ועל פניו נראה שחב' הניהול תתנה את התשלום על הנזק בחידוש החוזה. מה האפשרויות העומדות בפנינו במצב כזה? תודה

השב
  • 19:01, 13 בנובמבר 2012

שלום רב. ראי תשובה לשאלתך הקודמת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.