הקמת חברה לניהול נכסים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • עמית מ

  נשלח ע"יעמית מ 12:53, 15 בנובמבר 2012

  צהריים טובים, אני מעוניין לפתוח חברה לניהול נכסים. במסגרת השירותים שתציע החברה ללקוחותיה, יהיה שירות של פרסום הנכס בלוחות השכרה באינטרנט. האם לצורך זה עלי להוציא רישיון תיווך? בברכה, עמית

  השב
 • 18:04, 15 בנובמבר 2012

  שלום רב. החוק קובע כי לא יעסוק אדם בתיווך במקרקעין(הפגשה בתמורה בין שני צדדים או יותר, לשם התקשרותם בעיסקה בזכות במקרקעי)אלא אם כן הוא בעל רשיון בתוקף ובהתאם להוראות החוק.

  לאחר שאמרנו זאת, האמור בחוק לא יחול על מי שמפרסם בטלויזיה, ברדיו, בעיתון או בכל דרך אחרת מידע ופרטים על מעונינים בביצוע עסקאות בזכויות במקרקעין, ובלבד שאינו מציג עצמו כמתווך במקרקעין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.