השלמת רישום זכויות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • איציק

  נשלח ע"יאיציק 11:25, 21 בנובמבר 2012

  דודי רכש נכס מקרקעין, על מנת להשלים את העיסקה (עיסקה לפני שנים רבות) יש בידיו שטרי העברה של המינהל, אישורי עירייה, אישורי מס שבח ורכישה בקיצור הכול!! מה שנדרש הוא חתימה של המוכר, דא עקא המוכר בן כ 105 אשר בתו מונתה כאפוטרופוס על רכושו. שאלתי איך ניתן לאלץ את הבת שתחתום על המסמכים כמו כן האם היא רשאית לעשות זאת ללא אישור בית המשפט?

  השב
 • 18:26, 22 בנובמבר 2012

  שלום רב. כעקרון כל פעולה של אפוטרופוס הכרוכה ברישום מצריכה אישור בית משפט. מציע לפנות לגב' ובהעדר שיתוף פעולה לפנות לבית המשפט בתביעה לסעד המתאים. לאחר שאמרנו זאת יש לבדוק האם בידכם יפוי כח בלתי חוזר של המוכר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.