משרד השיכון - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 15:06, 29 בנובמבר 2012

  שלום רב. יש לי שני שאלות: 1.אני מקבל נכות מביטוח לאומי לצמיתות אני הגשתי בקשה לדיור ציבורי ממשרד השיכון ודחו אותי מהסיבה שאני רווק ללא ילדים. וזה לא כל כך עוזר לי הסיוע בשכר דירה שמוצא לי כי איך אני ישכיר דירה עם חשבון מוגבל וללא צקים. 2.מגיע לי משכנתא ממשרד השיכון והבנק מסרב לתת לי אותה מסיבה של חשבון מוגבל. מה אני יכול לעשות? תודה מראש.

  השב
 • 15:10, 4 בדצמבר 2012

  שלום רב. לצערי הפורום הנ"ל אינו הפורום המתאים לך בנושא זה. באפשרותך לפנות ללשכת הסיוע ושם במידה ותמצא מתאים ועונה לקריטריונים יוכלו להעמיד לרשותך עו"ד שיסייע לך בהליכים מול הבנק ומול משרד השיכון. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.