תביעת קונה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • אריה משה

נשלח ע"יאריה משה 17:18, 5 בדצמבר 2012

בס"ד 5/12/12 מכרתי בית שהיה בו רטיבות בקיר והקונים היו מודעים לכך. בחוזה מכירה אני המוכר אמור לתקן את הרטיבות ואכן הבאתי מומחה שאטם את הקיר החיצוני של הקיר. הקונים ראו את התיקון ואכן לאחר התפרצה הרטיבות.המומחה אמר שאם חזרה הרטיבות הסיבת היא המרפסת של השכן מלמעלה שנמצאת מעל הקיר האמור. השאלה שלי היא האם אני חייב לתקן את הרטיבות אם זה ממקור אחר?

השב
  • 12:08, 9 בדצמבר 2012

שלום רב. מה שקובע לגבי התיקון הינו ההסכם וההתחייבויות המפורטות בו. יש לבחון את הוראות ההסכם על מנת שניתן יהיה להשיב לשאלתך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.