עזרה לעו"ד צעיר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 12:56, 19 בדצמבר 2012

  שלום רב, אני מייצג מוכרים בעסקת מכירת דירה. הקונים הביאו לי לפני כמה ימים מסמכי משכנתא להחתים את המוכרים. שאלתי היא האם נהוג כי עו"ד של המוכרים יבצע תיקונים ושינויים במסמכי המשכנתא? ואם כן על אלו תיקונים ושינויים חשוב להקפיד? תודה רבה

  השב
 • 18:05, 19 בדצמבר 2012

  שלום רב. אכן נהוג שב"כ המוכרים מבצע שינוים ככל שנדרש לעשות. רצוי להקפיד בין היתר גם על נושא התניית ההתחייבות בתשלום בפועל של כספי ההלוואה למוכרים, לבדוק על מי חלה החבות ברישומים והאם אין סתירה בכך מהוראות ההסכם, מועד הרישום המצויין, נושא ההצמדה של הכספים שיהיה להשיב לבנק במקרה של מימוש ועוד. אתה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו ונשמח לסייע.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.