מילוי טופס העברת זכות שכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • קרן (עו"ד צעירה)

  נשלח ע"יקרן (עו"ד צעירה) 23:35, 22 בדצמבר 2012

  שלום רב, אני אודה לכם מאוד אם תוכלו להבהיר לי למה הכוונה במונחים הבאים בטופס העברת זכות שכירות בטאבו: "החלק בזכות"- מדוע זה מופיע גם אצל המעביר וגם אצל מקבל ההעברה? מה עלי לכתוב כאשר בעל מעביר את חלקו בדירה לאשתו, ללא תמורה? ( הוא מעביר לה את כל זכויותיו שהן- 50% מהדירה) "החלק בנכס"- "החלק המועבר" "עודף" "תאור המקרקעין" אשמח אם ישנה דרך לראות כיתד עלי למלא את הטופס. תודה רבה רבה על הסיוע וההכוונה! קרן

  השב
 • 17:12, 25 בדצמבר 2012

  שלום רב. תחילה עליך לוודא שאת אוחזת בשטר המעודכן. ניתן להוריד מאתר משרד המשפטים באינטרנט. לאחר שאמרנו זאת, ישנם שני חלקים בשטר. בחלק העליון מתוארים הצדדים והחלק שלהם בנכס לפי הנסח. בחלק התחתון ישנה טבלה מפורטת כאשר החלק בנכס מתאר את חלקו של המוכר בחלקה/דירה החלק המועבר הוא החלק שהוא מעביר והעודף זה ההפרש בין חלקו הרשום לחלק המועבר על ידו.
  בהצלחה. אם יש לך עדיין קושי את מוזמנת לפנות למשרדנו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.