תשלום עבור שיפוץ גג משותף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • נחום

נשלח ע"ינחום 19:11, 30 בדצמבר 2012

שלום רב, אני ושאר דיירי הבניין נדרשים לשלם במשותף עבור שיפוץ הגג. אבל ישנן כמה בעיות עם התנהלות הועד בנושא זה ונושאים אחרים: - הועד מימיו לא סיפק דו"ח כלשהו לדיירים - חלק מהדיירים לא משלם ועד או משלם באופן חלקי (אני משלם מלא) - ההצעה לשיפוץ הגג שהתקבלה באסיפה לא זהה לסכום בפועל, בהבדל של כ-5000 ש"ח - לאורך השנים כספים שונים התאיידו בצורה לא ברורה מקופת הועד באופן כזה שהקופה ריקה בכל פעם שיש צורך בהוצאה מעבר לתחזוקה שוטפת. מאחר וקיבלתי מכתב איום מעו"ד מטעם האגודה לתרבות הדיור שעליי לשלם בכל מקרה, השאלה היא כיצד לנהוג

השב
  • 09:30, 31 בדצמבר 2012

שלום רב.

כעקרון התנהלות הוועד צריכה להתנהל בשקיפות מלאה ועל הוועד לתת דין וחשבון בכל אסיפה כללית. ככל שאין שביעות רצון מהוועד ניתן להחליפו.

תגובה
  • 09:42, 31 בדצמבר 2012

תודה על תשובתך עו"ד ברטלר

במענה לתשובתך, האם אני רשאי אם כך לא לשלם תשלום זה תחת ההנחה שהועד לא מתנהל כיאות או שאין לי זכות כזו?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.